Erkoç Elektrik

Şirketimiz 1995 tarihinde Hayri YAKASIZ tarafından kuruldu.

ERKOÇ ELEKTRİK olarak biz 13 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Bu geçen 10 yılda KOCAELİ BÖLGESİNDE ve Çevre illerde sayısız işlere imza atmanın sonucu bizi GEBZE, İSTANBUL, SAKARYA, ANTALYA ve TRAKYA BÖLGESİNDE anahtar teslim işler gerçekleştirme şansı verdi.

1995 yılından beri müşterilerimizin enerji talepleri doğrultusunda gerekli proje aşamalarının oluşturulması ve tamamlanması konularında faaliyet göstermekte olan ERKOÇ A.G.-O.G. seviyelerinde her türlü enerji sistem çözümlerinde trafo postaları, enerji nakil hatları, kuvvet panoları, aydınlatma sistemleri, bus-bar sistemleri, kablolama ve zayıf akım sistemleri montajını da yapmaktadır. Gerek inşaat, mekanik, elektrik proje uygulamalarının müstakil olarak yapılması; gerekse komple anahtar teslimi müteahhitlik hizmetlerinin gerçekleştirilmesi şeklinde uygulamaları da mevcuttur.

Her türlü teknik destek, enerji çözümleri, 24 saat kesintisiz arıza servis, bakım onarım ve müşavirlik hizmetleri vs... vermektedir.

"ERKOÇ" Türkiye'de enerji çözümleri konusunda Sektörünün Lideri olma arzusundadır ve bu hedefi gerçekleştirebilmek için gece gündüz hiç durmadan çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

 

Referanslar
Copyright
If you are one of these people we reminded above, you may be attracted by the rolex replica sale deeply. Even you are not a watch lover, you may have interest in such a unique design rolex replica after reading the introduction of the skeleton watch. The price of the skeleton watches are various, from 100 dollars to several thousand dollars, that depends on the quality of the rolex replica and who designed it. Usually, a well-designed skeleton watch with fine quality is about 200 to 300 dollars. You can choose one for yourself or your friend who love collecting rolex replica sale. When people refer to watch brands, many immediately think of those well-known brands such as rolex replica sale, Omega, Longines or other rolex replica uk known for excellent craftsmanship and luxury.